Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
s DPH
  • Zobrazit

Den otevřených dveří 2009

O víkendu 19. - 20. 9. 2009 proběhl v Ostravě již tradiční Den otevřených dveří knižního velkoobchodu PEMIC. Zájemci se tak mohli opět seznámit s novinkami a plány naší společnosti i společností, které s knižním velkoobchodem úzce spolupracují.

Na programu byla například prezetace projektu Rodinné knihkupectví, jeho ředitelka Lucie Křížková předložila plán další práce a zhodnotila dosavadní výsledky. Následoval workshop systému myCASH, který vyvíjí společnost KVADOS a.s., ředitel firmy Miroslav Hampel ukázal jednak možnosti práce se systémem a také uvedl zkušenosti z implementace a provozu systému na prodejnách. Samozřejmě byl dán prostor i na dotazy z publika.

Po výtečném obědě v restauraci Clarion Congres Hotelu pokračoval program workshopem systému FastCentrik, který prezentoval ředitel společnosti NetDirect s.r.o. Jan Svoboda. Pro zúčastněné byly nejcennější poznatky z ostrého provozu na knihkupectví Barvič a Novotný, kdy Iva Tichá zpracovala celou řadu výhod, které oceňují, a samozřejmě i nevýhod, se kterými se potýkají, vše s náležitým komentářem. Celodenní program uzavíral workshop informačního systému myPEMIC, během kterého generální ředitel firmy PEMIC BOOKS a.s. Petr Michálek představil novinky a aktualizace objednávkového systému.

Na každém z workshopů měli účastníci možnost vyplnit dotazníky, ze kterých byli večer vylosováni výherci hodnotných cen (PC sestava, poukaz na implementaci myCASH apod.)

Večerní párty probíhala v areálu Hornického muzea na Landeku, zájemci mohli sfárat do štoly či se projet vystavenými vozy Lancia Delta a Alfa Romeo. Program byl opravdu bohatý, nechyběla módní přehlídka dobového oblečení, křest knihy Ivy Frühlingové Příběhy modelek. Večerem provázela moderátorka a modelka Jitka Kocurová a o hudbu se postarala kapela NAŠI.

den-otevrenych-dveri den-otevrenych-dveri
den-otevrenych-dveri den-otevrenych-dveri


KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Akční nabídka
Nejprodávanější
Reklama

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
PEMIC BOOKS a.s.
Smetanovo nám. 222/8, 702 00 Ostrava - Moravská Ostrava
společnost zapsána u KS v Ostravě, oddíl B, vložka 2557
obchod@pemic.cz tel.: +420 597 490 494IČ: 25899881
 DIČ: CZ699002903

JavaScript musí být povolen