Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
s DPH
  • Zobrazit

Kariéra

IT KONZULTANT BRAINEST s.r.o.

POŽADAVKY:

  • SŠ vzdělání a praxe na obdobné pozici alespoň 3 roky nebo VŠ vzdělání v oboru ICT
  • analytické myšlení a vynikající komunikační schopnosti
  • znalost MS SQL, nadstandardní znalost OS WINDOWS, MS OFFICE
  • schopnost porozumět požadavkům uživatelů a tyto požadavky řešit v širších souvislostech celého IS
  • schopnost dotahovat věci do konce
  • pečlivost, svědomitost, důslednost, spolehlivost, iniciativa
  • bydliště Ostrava a okolí

NABÍZÍME:

  • pružnou pracovní dobu
  • možnost zapojení do práce analytických týmů
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • profesní růst (školení, semináře, odborná literatura)
  • příjemné nekuřácké pracovní prostředí
  • perspektivní zaměstnání ve stabilní firmě

ÚKOLY A ZODPOVĚDNOST:

  • administrace firemních IS
  • řešení problémů firemních IS
  • tvorba SQL sestav a skriptů
  • podpora uživatelů IS
  • tvorba a údržba provozní dokumentace
  • školení uživatelů

Pracoviště: Ostrava
Nástup možný ihned

V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na adresu prace@pemic.cz. Do předmětu e-mailu uveďte IT KONZULTANT.

 Řidič skupiny C pro rozvozy v Praze a okolí
BOOKTRANS s.r.o.

Místo práce: Praha

Druh pracovního poměru:plný úvazek

Termín nástupu:ihned

NABÍZÍME:

  • zázemí stabilní české společnosti
  • nadstandardní finanční ohodnocení
  • kvalitní technické zázemí
  • pravidelná firemní i odborná školení

POŽADUJEME:

  • SŠ vzdělání
  • ŘP sk. C
  • ŘP sk. E výhodou
  • platný profesní průkaz
  • kartu řidiče do digitálního tachografu
  • praxi s řízením nákladních vozidel
  • oprávnění pro řízení VZV
  • čistý trestní rejstřík
  • bydliště v Praze 9 a blízkém okolí
  • příjemné vystupování, časovou flexibilitu, samostatnost a spolehlivost
  • nízké bodové hodnocení řidiče výhodou

V případě zájmu zašlete životopis na adresu: profesia@booktrans.cz. DO PŘEDMĚTU, PROSÍM, UVÁDĚJTE NÁZEV POZICE "ŘIDIČ SKUPINY C".

SQL PROGRAMÁTOR

JAKOU PRÁCI VÁM NABÍZÍME:

  • tvorbu SQL sestav a skriptů z firemních IS
  • různorodou a tvůrčí práci v oblasti IT
  • podporu uživatelů IS
  • tvorbu a údržbu provozní dokumentace

CO OD VÁS OČEKÁVÁME :

  • SŠ vzdělání a praxi na podobné pozici alespoň 3 roky nebo VŠ vzdělání v oboru ICT
  • spolehlivost, pečlivost, svědomitost, iniciativu
  • důslednost a schopnost dotahovat věci do konce
  • vynikající znalost MS SQL, schopnost optimalizovat SQL dotazy
  • nadstandardní znalost OS WINDOWS, MS OFFICE
  • bydliště v Ostravě a okolí

JAKÉ JSOU VÝHODY PRÁCE U NÁS:

  • možnost se zapojit do práce analytických týmů
  • pružná pracovní doba
  • práce v nekuřáckém prostředí
  • příjemný kolektiv spolupracovníků
  • možnost ihned nastoupit

Zaměstnavatel: BRAINEST s.r.o.

Pracoviště: DŮM KNIHY, Ostrava, Smetanovo náměstí (centrum Ostravy)

Nástup: možný ihned

ZAUJALA VÁS NAŠE NABÍDKA?

Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis, případně i fotografii.

Do předmětu e-mailu prosím uveďte SQL PROGRAMÁTOR

Provozní referent PEMIC BOOKS a.s.

Místo práce: 17. listopadu 6204/3, 708 00 Ostrava-Poruba

Termín nástupu: možný ihned

Nabízený plat (hrubého): 20 000 - 25 000 Kč

Pro naši dceřinou společnost BOOKLOGISTICS s.r.o. zabývající se převážně logistikou skladování hledáme kandidáty na pozici PROVOZNÍ REFERENT.

CO BUDETE DĚLAT:
  • dohlížet nad chodem moderní linky ve skladu knih,
  • zajišťovat její údržbu, drobné opravy či servisní činnost externí firmou,
  •  zodpovídat za mechanické vybavení logistického skladu,
  •  jednat s dodavateli spotřebního materiálu,
  •  dohlížet nad dodržováním BOZP a PO,
  •  pracovat na denní směny.

  • nekuřácké prostředí,
  •  perspektivní zaměstnání ve stabilní firmě,
  • motivační finanční ohodnocení,
  •  nákup knih a dalšího zboží s firemní slevou,
  •  telefonní čísla a tarify pro rodinné příslušníky.

CO OD VÁS OČEKÁVÁME:

  • vysokoškolské vzdělání, elektrotechnický směr a praxe 2 roky,
  • nebo SŠ vzdělání s maturitou, elektrotechnický směr a praxe 5 let,
  • platná vyhláška 50, § 6,
  • výborná znalost práce na PC,
  • řidičský průkaz skupiny B,
  • manuální zručnost,
  • časová flexibilita,
  • čistý trestní rejstřík.

Předpokládaný termín výběrového řízení: pátek 20.1.2017. V případě zájmu pošlete životopis na profesia@pemic.cz

Kontakt:
Ing. Ivana Wisnerová
+420 597 490 464 / +420 721 528 377

KATEGORIE