Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
s DPH
  • Zobrazit

Kniha měsíce března: Smoothies na každý den

06.03.2019
V dnešní uspěchané době je náš organismus neustále vystavován těžkým zkouškám a právě v takových situacích se uplatní detox. Tituly Smoothies na každý den Detoxikace a Smoothies na každý den pro děti a mámy přináší jednoduché a účinné recepty, ale také spoustu praktických rad na obnovení ztracené rovnováhy. Přesvědčí vás, že očista organismu neznamená jen samé odříkání.

Publikace Smoothies na každý den Detoxikace je věnovaná hlavně posilujícím receptům, má pro vás připraveno 365 geniálně jednoduchých tipů na očistné nápoje. Rozmixováním ovoce či zeleniny zůstane ve sklenici na rozdíl od metody odšťavňování i všechna důležitá vláknina. Jemná chuť a zároveň hustá konzistence smoothies se vám bude hodit také pokud přemýšlíte, co byste si dali ke svačině, aniž by to bylo pečivo. Nápoj si lze vzít s sebou do práce, do školy či na výlet a vypít ho, kdykoliv vás přepadne pocit hladu nebo chuť na sladké.

Nejlepší na těchto svěžích nápojích je, že se hodí do jídelníčku člověka jakéhokoliv věku. Pochutnávat si na nich mohou jak malé děti, tak dospělí včetně těhotných a kojících žen. Právě na toto téma vznikla speciální kniha receptur Smoothies na každý den pro děti a mámy, která kombinuje pouze suroviny šetrné k jejich organismu. Je sestavená tak, aby mohli konzumenti po celý rok objevovali nové chutě a vybrali si z nich ty nejoblíbenější. Nápoje si můžete podle obrázků společně s dětmi roztomile nazdobit, takže jejich příprava i pití bude opravdu zábava.

 

 

 
www.kniha-mesice.cz

 

KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Akční nabídka
Nejprodávanější
Reklama

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
PEMIC BOOKS a.s.
Smetanovo nám. 222/8, 702 00 Ostrava - Moravská Ostrava
společnost zapsána u KS v Ostravě, oddíl B, vložka 2557
obchod@pemic.cz tel.: +420 597 490 494IČ: 25899881
 DIČ: CZ699002903

JavaScript musí být povolen