Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
s DPH
  • Zobrazit

Kniha měsíce července: Ottův atlas výletní trasy Česká republika

02.07.2019
Vydejte se s námi na cestu krajinou řek, hor, údolí, hradů a zámků. Poznejte lépe svou vlast a ta nejkrásnější místa, která nám může nabídnout. A že jich je! Naším osobním průvodcem na cestě za dobrodružstvím bude Ottův atlas s názvem VÝLETNÍ TRASY Česká republika.

Ať se u nás vydáte kamkoliv, tato chytrá publikace pro vás bude mít připravenou zásobu atraktivních výletů. Zaměřuje se na nejkrásnější a nejzajímavější místa Čech, Moravy a Slezska včetně pohraničí, s přesahem do okolních zemí. Průvodce je rozdělen do 12 oblastí a u každé nabízí více než 20 výletů. Přestože je atlas obsáhlý, není nutné brát ho s sebou do terénu. Trasu si v klidu vyberete doma a pomocí QR kódu načtete do navigace či chytrého telefonu. Problém není ani to, pokud se rozhodnete nechat auto doma, naplánované trasy totiž na svém začátku a konci dobře navazují na hromadnou dopravu. Nechybí ani upozornění na možnosti občerstvení, které během výletu potkáte.
Krajina naší země je doslova posetá kulturními, přírodními i technickými zajímavostmi, které rozhodně stojí za navštívení. Můžete jich několik šikovně propojit jednodenním výletem, nebo formou celé dovolené v dané oblasti. S obojím vám pomůže Ottův atlas výletní trasy, ve kterém najdete kompletně naplánované tipy na cyklistické i pěší toulky.


 

 

 
www.kniha-mesice.cz

 

KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Akční nabídka
Nejprodávanější
Reklama

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
PEMIC BOOKS a.s.
Smetanovo nám. 222/8, 702 00 Ostrava - Moravská Ostrava
společnost zapsána u KS v Ostravě, oddíl B, vložka 2557
obchod@pemic.cz tel.: +420 597 490 494IČ: 25899881
 DIČ: CZ699002903

JavaScript musí být povolen