Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
s DPH
  • Zobrazit

Kniha měsíce dubna - Ottův atlas Výletní trasy Česká republika

03.04.2018
Unikátní průvodce Českem se dělí na dvanáct turistických oblastí. U každé z nich nabízí více než dvacet pěších a cyklistických výletů s popisem nejvýznamnějších přírodních a historických památek. Nechybí ani užitečné kontakty, podrobné mapky a fotografie přibližující atmosféru kraje. Atlas je vylepšený o QR kódy, které umožňují načíst údaje o trase do navigace či chytrého telefonu.


 
 

 

Výletní trasy atlasu jsou navrženy tak, aby začínaly a končily v místech s dobrou návazností na hromadnou dopravu. Trasy jsou přehledně označeny a rozděleny podle náročnosti do čtyř stupňů a ke každé je doplněn graf, z něhož je patrné celkové převýšení. Všichni turisté si tak budou moci zvolit výlet, který nejlépe odpovídá jejich možnostem. Každá trasa je opatřena stručnou charakteristikou a popisem povrchu cesty, u cyklistických tras je vždy doporučen i vhodný typ kola.

O památkách a zajímavostech se stručně dočtete na konci každé trasy. Nechybí ani zajímavé tipy a odkazy, kterými si svůj výlet můžete zpestřit. Každý úsek je zobrazen podrobnou mapkou a trasa je v něm zaznačena. Atmosféru kraje dokreslují krásné fotografie, které zachycují nejzajímavější cíle výletu.

Orientaci vám usnadní QR kódy, které vám v pohodlí domova umožní načíst údaje o každé trase do vaší navigace či chytrého telefonu. Stačí si stáhnout gpx soubor, pomocí něhož se na svých výletech necháte vést.
Tak hurá za dobrodružstvím!

 
www.kniha-mesice.cz

 

KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Akční nabídka
Nejprodávanější
Reklama

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
PEMIC BOOKS a.s.
Smetanovo nám. 222/8, 702 00 Ostrava - Moravská Ostrava
společnost zapsána u KS v Ostravě, oddíl B, vložka 2557
obchod@pemic.cz tel.: +420 597 490 494IČ: 25899881
 DIČ: CZ699002903

JavaScript musí být povolen