Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
s DPH
  • Zobrazit

Kniha měsíce dubna: Vaříme pro kojence a batolata

03.04.2019
První stravovací návyky jsou základem pro náš celoživotní vztah k jídlu. Každodenní realita a časové možnosti ovšem neposkytují vytíženým maminkám vždycky ideální podmínky pro kreativní vymýšlení při vaření. Stereotypní příprava mixovaných kašiček rychle vyčerpá zásobu nápadů a vy za chvíli hledáte inspiraci. Právě proto vznikla kniha Vaříme pro kojence a batolata od výživové specialistky Olgy Mengerové.

Kdy a čím začít přikrmovat kojence? Jaká strava prospívá batoleti? Co přijde k chuti dětem v 7. až 9. měsíci, v jednom a dvou letech? Jaké jsou správné dávky jednotlivých živin, zásady přípravy pokrmů či základní požadavky na hygienu a vybavení kuchyně? Odpovědi na tyto otázky spolu s více než dvěma stovkami vyzkoušených receptů usnadní maminkám rozhodování, čím ve správný čas nasytit nejmladšího člena rodiny.

Každá správná maminka chce, aby její dítě mělo co se týče výživy to nejlepší. Správný poměr živin, množství i načasování jídla je tak trochu alchymie, o které je potřeba mít základní znalosti. V praktické knize Vaříme pro kojence a batolata najdete důležité informace pěkně pohromadě s velkým množstvím receptů.

 

 

 

 
www.kniha-mesice.cz

 

KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Akční nabídka
Nejprodávanější
Reklama

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
PEMIC BOOKS a.s.
Smetanovo nám. 222/8, 702 00 Ostrava - Moravská Ostrava
společnost zapsána u KS v Ostravě, oddíl B, vložka 2557
obchod@pemic.cz tel.: +420 597 490 494IČ: 25899881
 DIČ: CZ699002903

JavaScript musí být povolen