Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
s DPH
  • Zobrazit

Kniha měsíce května - knižní série kuchařek Břicháče Toma

03.05.2018
Tomáš Kosačík se stal českým fenoménem v problematice hubnutí. Jeho bestsellery Břicháč Tom, Rychlovky a chuťovky Břicháče Toma a Břicháč Tom a Lucie jsou tak oblíbené, že jejich prodej pokořil hranici 350 000 výtisků.


Kniha Břicháč Tom s podtitulem ,,Jak jsem zhubl 27 kg a jak můžete i VY!" odhaluje konkrétní kroky Břicháčova úspěšného hubnutí, které jej zbavily nadváhy 27 kg a 33 cm v pase. Kosačík se s nadváhou potýkal od dětství a vyzkoušel mnoho způsobů, jak se přebytečných kil zbavit. Váha se mu ale pokaždé vrátila. Zlom přišel až ve chvíli, kdy o hubnutí začal uvažovat úplně jinak. Opustil přísné redukční diety založené na hladovění a počítání kalorií a zaměřil se na to, aby tělo mělo pravidelný přísun kvalitní a výživné stravy.

Hledal vlastní postupy, vymýšlel vlastní recepty a během jednoho roku se mu podařilo získat postavu, kterou si vždy přál. Kniha Břicháč Tom vám ukáže, že zhubnout může opravdu každý. Zjistíte, že i pomocí běžných potravin připravíte jednoduchá a přitom zdravá jídla, která budou chutnat celé vaši rodině
 

 

 

 
www.kniha-mesice.cz

 

KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Akční nabídka
Nejprodávanější
Reklama

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
PEMIC BOOKS a.s.
Smetanovo nám. 222/8, 702 00 Ostrava - Moravská Ostrava
společnost zapsána u KS v Ostravě, oddíl B, vložka 2557
obchod@pemic.cz tel.: +420 597 490 494IČ: 25899881
 DIČ: CZ699002903

JavaScript musí být povolen