Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
s DPH
  • Zobrazit

Kniha měsíce listopadu: Máme to rádi zdravě

01.11.2018
Nová kniha Tomáše a Lucie Kosačíkových Máme to rádi zdravě vám představí jednoduché, a přesto výborné recepty, na kterých si pochutná celá rodina. Zjistíte, že mlsat můžete, i když zrovna ladíte linii.

V sedmi přehledně rozdělených kapitolách najdete vše od snídaní, přes svačiny, polévky, obědy, večeře až po zdravé mlsání. Nově jsou přidány recepty na zdravé pečivo a makové koláčky. Všechna jídla z knihy se připravují bez použití bílé  mouky, klasického cukru a droždí a jsou díky tomu  lépe stravitelná a tělu více prospívají.

Recepty zvládnete připravit z dostupných surovin, které koupíte v každém obchodě. Jejich příprava je jednoduchá (většinu z nich zvládnete uvařit do 30 minut) a zvládne ji opravdu každý.

Naučíte se používat zajímavé kombinace surovin a namíchat si nevšední chutě. Kuchařka vám představí recepty na přípravu krémových polévek, klasických českých jídel v odlehčené variantě a pochutnáte si na zdravých dezertech dochucených pouze medem nebo ovocem. Na své si přijdou vegetariáni i masožravci a také milovníci zdravého sladkého.
Pokud byste chtěli mít kuchařské portfolio Břicháče Toma kompletní, nezapomeňte na jeho předchozí knihy Břicháč Tom, Rychlovky a chuťovky Břicháče Toma a Břicháč Tom a Lucie.

 

 

 

 

 
www.kniha-mesice.cz

 

KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Akční nabídka
Nejprodávanější
Reklama

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
PEMIC BOOKS a.s.
Smetanovo nám. 222/8, 702 00 Ostrava - Moravská Ostrava
společnost zapsána u KS v Ostravě, oddíl B, vložka 2557
obchod@pemic.cz tel.: +420 597 490 494IČ: 25899881
 DIČ: CZ699002903

JavaScript musí být povolen