Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
s DPH
  • Zobrazit

Kniha měsíce prosince: Případy komisaře Joony Linny 1-6

03.12.2018
Představujeme vám jednu z nejúspěšnějších krimisérií současnosti. Do nejtemnějších zákoutí lidské duše vás přenese šest krimi příběhů Larse Keplera, ze kterých vás bude pořádně mrazit. Chladnokrevné vraždy, typicky severská tíživá atmosféra, tvrdošíjný detektiv a strhující děj i zápletky, to vše vás čeká v dárkovém balení světového bestselleru Případy komisaře Joony Linny 1-6.

Krimisérii otevírá thriller Hypnotizér, který začíná brutální vraždou. Na předměstí Stockholmu je bestiálně vyvražděna rodina a zločin přežije pouze těžce raněný chlapec. Hlavní vyšetřovatel nenachází stopy a k vyšetřování je povolán hypnotizér. Děj tohoto i ostatních dílů je velmi napínavý, přímočarý a dynamický.
 

Následují thrillery Paganiniho smlouva, Svědkyně ohně, Písečný muž, Stalker a Lovec králíků. V průběhu série můžete sledovat vývoj postavy svérázného a bezhlavého hlavního vyšetřovatele Jonny Linny. Své práci obětoval rodinný i osobní život a když se do případu zakousne, tak ho už nepustí. Bude muset obětovat ještě více, aby byl schopen dopadnout vraha?

 

 

 

 
www.kniha-mesice.cz

 

KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Akční nabídka
Nejprodávanější
Reklama

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
PEMIC BOOKS a.s.
Smetanovo nám. 222/8, 702 00 Ostrava - Moravská Ostrava
společnost zapsána u KS v Ostravě, oddíl B, vložka 2557
obchod@pemic.cz tel.: +420 597 490 494IČ: 25899881
 DIČ: CZ699002903

JavaScript musí být povolen