Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
s DPH
  • Zobrazit

Kniha měsíce srpna - Ottova encyklopedie hub + Kapesní atlas hub s nožíkem

01.08.2018
Naostřete nožíky, vyleštěte holínky! S Knihami měsíce srpna se vydáme po stopách hnědých klobouků, mechu a kapradí. Naučíme se poznávat hřiby, které mohou bez obav skončit na vašem talíři, i ty nejedlé a jedovaté. Zjistíte, že se houby mohou skrývat i tam, kde byste je vůbec nečekali a že jejich svět je bohatý, barevný a spletitý.

Kapesní atlas hub je praktickým průvodcem ke sbírání a určování druhů hub. Knížka malého formátu má brožovanou vazbu a 304 stran včetně podrobného rejstříku českých, lidových a latinských názvů. Obsahuje výčet českých hub, jejich charakteristické vnější znaky i fotografie a varuje o možnostech záměny s nejedlými či jedovatými houbami. K balení je jako bonus přidán houbařský nůž se speciálně tvarovanou čepelí pro snadné vyjmutí hříbků z půdy, s rukojetí z přírodního dřeva, otvírákem na láhve i konzervy a štětečkem pro důkladné očištění vašich úlovků.

Ottova encyklopedie hub obsahuje ucelený přehled českých hub a je nejrozsáhlejším atlasem hub na světě. Kniha stručně, ale výstižně popisuje každý ze 3100 druhů hub, podává jejich základní charakteristiku doplněnou o rozlišovací znaky, oblasti výskytu, označení jedlosti nebo jedovatosti, případně ochrany. Popisy jednotlivých hub doplňuje 4200 názorných barevných fotografií s přesným označením místa nálezu, datem a jménem nálezce určité houby.

 

 

 

 
www.kniha-mesice.cz

 

KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Akční nabídka
Nejprodávanější
Reklama

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
PEMIC BOOKS a.s.
Smetanovo nám. 222/8, 702 00 Ostrava - Moravská Ostrava
společnost zapsána u KS v Ostravě, oddíl B, vložka 2557
obchod@pemic.cz tel.: +420 597 490 494IČ: 25899881
 DIČ: CZ699002903

JavaScript musí být povolen