Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
s DPH
  • Zobrazit

Letní knižní veletrh v Ostravě

V pátek a v sobotu 17. a 18. června se na Výstavišti Černá louka v Ostravě konal historicky první Letní knižní veletrh. Knihy na něm vystavovalo a prodávalo 107 nakladatelů z celé České republiky, v doprovodném programu se čtenářům představilo více než 30 českých spisovatelů.
Návštěvníci mohli na veletrhu nejen výhodně nakoupit knihy, které většina vystavovatelů nabízela za zvýhodněné veletržní ceny, ale také se dobře pobavit v rámci doprovodného programu.

K příjemné atmosféře, která na veletrhu panovala, přispěla i společnost PEMIC. Pro návštěvníky jsme připravili zajímavou výstavu, která mapovala uplynulých dvacet let fungování firmy. Expozici nám pomáhali realizovat studenti umělecké fakulty Ostravské univerzity, kteří studují obor související s knižním designem. Návštěvníci se také mohli zúčastnit autogramiády se zajímavými hosty, své knihy na ostravském veletrhu podepisovali Rudolf Desenský, známý znalec psí duše, a také Ladislav Špaček, který je považován za našeho předního odborníka na etiketu.

První Letní knižní veletrh v Ostravě navštívilo na šest tisíc spokojených návštěvníků. Zájemci se už nyní mohou těšit na další ročník, který v moravskoslezské metropoli proběhne v polovině června 2012.

letni-knizni-veletrh-zahajeni letni-knizni-veletrh-vystava-20-let-pemic
Letní knižní veletrh v Ostravě zahájila jeho ředitelka Markéta Hejkalová (uprostřed). Společnost PEMIC připravila pro návštěvníky výstavu mapující dvacet let existence firmy.
   
letni-knizni-veletrh-autogramiada-desensky letni-knizni-veletrh-autogramiada-spacek
PEMIC připravil autogramiádu Rudolfa Desenského.  Se svými fanoušky se na veletrhu setkal také Ladislav Špaček. 


KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Akční nabídka
Nejprodávanější
Reklama

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
PEMIC BOOKS a.s.
Smetanovo nám. 222/8, 702 00 Ostrava - Moravská Ostrava
společnost zapsána u KS v Ostravě, oddíl B, vložka 2557
obchod@pemic.cz tel.: +420 597 490 494IČ: 25899881
 DIČ: CZ699002903

JavaScript musí být povolen