Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
s DPH
  • Zobrazit

Novinka měsíce července: Kdo neharaší, není chlap

02.07.2019
Marcela Mlynářová o sobě říká, že byla v dětství pěkné kvítko a rebelský přístup k životu jí zůstal dodnes. Díky tomu odmítla vzdát se v babičkovském věku nových zážitků a dělat plný servis vnoučatům. Není to přece ideální doba zažít všechno, po čem jste toužili, a neustále to odsouvali?

Stejně jako v předchozích úspěšných knihách autorka i v novince Kdo neharaší, není chlap líčí postřehy z každodenního života. Své úspěchy i neúspěchy bere s nadhledem a za drobné prohřešky se rozhodně nestydí. Úspěšně bojkotuje svůj věk a s nadšenou zvědavostí pozoruje dění kolem sebe. Vypráví příhody ze života své rodiny i perličky z početných cest. Své útočiště na chalupě v lesním ráji často opouští, když vyjíždí na průzkumné výpravy po celé republice. Ty podniká ve svém autě, láskyplně nazvaném Karkulka. Jako neuvěřitelně aktivní dáma si plánuje jednu činnost za druhou a s velkým požitkem si vychutnává každý den. Ostatně píše: „Žijeme životem, který bude pro naše potomky jen směšnou historií. Neuvědomují si, že je čeká totéž.“

Kdo neharaší, není chlap je osvěžující čtení na dovolenou, které vás okamžitě naladí na odpočinkovou vlnu. Nakladatelství LIREGO jím pokračuje v řadě knih oblíbené autorky, která inspiruje a povzbuzuje široký okruh čtenářek už pěknou řádku let.

www.novinka-mesice.cz

KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Akční nabídka
Nejprodávanější
Reklama

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
PEMIC BOOKS a.s.
Smetanovo nám. 222/8, 702 00 Ostrava - Moravská Ostrava
společnost zapsána u KS v Ostravě, oddíl B, vložka 2557
obchod@pemic.cz tel.: +420 597 490 494IČ: 25899881
 DIČ: CZ699002903

JavaScript musí být povolen