Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
s DPH
  • Zobrazit

Novinka měsíce dubna: Ochráním tě

03.04.2019
Uznávaný autor Peter May se vrací na ostrov Lewis, aby utkal detektivní zápletku, v níž dominuje jediná látka na světě, která je chráněná britským parlamentem, tedy Harris Tweed. Manželé Niamh a Ruairidha Macfarlaenovy spojuje luxusní oděvní značka, které věnovali velké úsilí, a také společná domovina překrásných hebridských ostrovů. Tato pouta ovšem rozsekne nejprve prozrazení nevěry a potom také úkladná vražda.

Autor vykresluje téměř macbethovskou atmosféru nespoutaně krásné a zároveň tajemné ostrovní přírody a nechává čtenáře nahlédnout do neprobádaného odvětví módního průmyslu. Exkluzivita jde ruku v ruce s pýchou a pýcha zase s křivdou. Ve zcela specifickém prostředí ovlivněném vlastenectvím a dávnými tradicemi pak získávají okolnosti ještě barvitější ráz.

Kniha má navíc velmi stylovou obálku, kvalitní papír a zvolený font písma se velmi dobře čte. Součástí knihy je slovníček s výslovností gaelských i francouzských výrazů. Nenechte se tedy odradit zdánlivě nevyslovitelnými jmény, za chvíli si na ně zvyknete a příběh si užijete naplno i s nimi.


 


www.novinka-mesice.cz

KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Akční nabídka
Nejprodávanější
Reklama

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
PEMIC BOOKS a.s.
Smetanovo nám. 222/8, 702 00 Ostrava - Moravská Ostrava
společnost zapsána u KS v Ostravě, oddíl B, vložka 2557
obchod@pemic.cz tel.: +420 597 490 494IČ: 25899881
 DIČ: CZ699002903

JavaScript musí být povolen