Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
s DPH
  • Zobrazit

Novinka měsíce prosince: Až tady nebudu

03.12.2018
Co kdybyste se mohli podívat do budoucnosti a měli tak možnost změnit svůj osud? Hlavní hrdinka napínavého psychologického románu stojí před těžkým rozhodnutím. Pokud bude chtít změnit svou budoucnost, aby si zachránila život, její malý chlapeček nemusí nikdy existovat.


Jess Mountová si jedno lednové pondělí všimne, že timeline na jejím Facebookovém profilu se záhadně posunula o 18 měsíců dopředu, přesně do dne, kdy umírá. Její blízcí zde vkládají zarmoucené příspěvky a současnou Jess to velmi vyděsí. Je navíc jediná, kdo znepokojivé zprávy z budoucnosti může vidět. Postupně rozplétá svůj příběh a díky příspěvkům na timeline se seznámí se svým ještě nenarozeným synem, do kterého se okamžitě zamiluje.

Co dalšího se o sobě dozví? Podaří se jí zachránit si život? Co bude muset pro svou záchranu obětovat? Linda Green v napínavém psychologickém thrilleru mistrně podává příběh o hře s časem. Hlavní hrdinka knihy se bude muset postavit sama za sebe uvědomit si, co je v jejím životě opravdu důležité.
Thriller vydalo nakladatelství Bookmedia a vychází také jako audiokniha.

www.novinka-mesice.cz

KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Akční nabídka
Nejprodávanější
Reklama

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
PEMIC BOOKS a.s.
Smetanovo nám. 222/8, 702 00 Ostrava - Moravská Ostrava
společnost zapsána u KS v Ostravě, oddíl B, vložka 2557
obchod@pemic.cz tel.: +420 597 490 494IČ: 25899881
 DIČ: CZ699002903

JavaScript musí být povolen