Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
s DPH
  • Zobrazit

Novinka měsíce února: Všechny krásné lži

01.02.2019
Měla to být skvělá oslava promoce zakončená bezbřehou volností nové životní etapy. Než si však Harry Ackerson stihl nově nabytou svobodu uvědomit, zastihla ho zpráva o náhlé smrti otce. Zatímco se vzpamatovává ze šoku, uvědomuje si, kolik toho o jeho životě vůbec nevěděl.


 Místo toho, aby si Harry Ackerson užíval na promoci, vrací se domů na pohřeb svého otce Billa. Zmáhá ho smutek, i přesto si ale všímá zvláštních detailů, které se kolem něj dějí. Kdo je záhadná žena, která se objevila na Billově pohřbu? Na povrch postupně vyplouvají další a další střípky událostí a Harry musí bojovat s představou, že byl jeho otec zavražděn. Svou nevlastní matku Alice nikdy neměl čas pořádně poznat… Minulost začíná prosakovat do přítomnosti a postupně se odhaluje děsivá pravda.
Peter Swanson jde hluboko do podstaty charakteru svých postav a odhaluje, kým doopravdy jsou. Odkrývá komplexnost lidských citů, lásky, nenávisti a pudu sebezáchovy, které tlačí lidské svědomí tam, kam by se za normálních okolností nedostalo. Titul vydalo nakladatelství Bookmedia a vychází také jako audiokniha.www.novinka-mesice.cz

KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Akční nabídka
Nejprodávanější
Reklama

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
PEMIC BOOKS a.s.
Smetanovo nám. 222/8, 702 00 Ostrava - Moravská Ostrava
společnost zapsána u KS v Ostravě, oddíl B, vložka 2557
obchod@pemic.cz tel.: +420 597 490 494IČ: 25899881
 DIČ: CZ699002903

JavaScript musí být povolen