Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
s DPH
  • Zobrazit

Veletrh Svět knihy 2011

Během veletrhu Svět knihy 2011, který se konal na výstavišti v Praze Holešovicích od 12. do 15. května, se mohli všichni zájemci setkat i se zástupci firem PEMIC, KNIHCENTRUM.cz, KNIHCENTRUM.sk nebo KNIHKUPECTVÍ.info (dříve Rodinné knihkupectví). Pro návštěvníky jsme připravili zajímavý program, který si nenehalo ujít mnoho příznivců knih a čtení.

Hned první den veletrhu bylo na programu vyhlášení cen Český bestseller 2010, které probíhalo v režii společnosti KNIHKUPECTVÍ.info. Ocenění se předávalo v několika kategoriích, hlavní cenu v podobě sošky od akademického sochaře Olbrama Zoubka pak získal titul, který byl v síti KNIHKUPECTVÍ.info nejprodávanější - Českým bestsellerem 2010 se stala Biomanželka od Michala Viewegha. Ocenění ve své kategorii získali dále např. Jan Svěrák, Emanuel Ridi nebo Jaroslav Kmenta.

cesky-bestseller1 cesky-bestseller2
Michal Viewegh přebírá cenu z rukou Petra Michálka, generálního ředitele firmy PEMIC. V pozadí stojí zástupce partnera hlavní kategorie. Michal Viewegh získal za Biomanželku cenu Český bestseller 2010. Uprostřed stojí Lucie Křížková, ředitelka KNIHKUPECTVÍ.info, vpravo pak zástupce partnera hlavní kategorie.

O den později se pak návštěvníci veletrhu mohli vydat na autogramiádu populární české herečky Jiřiny Bohdalové, která na veletrhu představila aktuální novinku - knihu Fenomén Bohdalka. Fanouškům však ochotně podepisovala i starší knížky, na veletrhu se tak objevilo i hodně starších kuchařek od Jiřiny Bohdalové, které si čtenáři kvůli podpisu autorky přinesli na veletrh s sebou.

A se svými příznivci se na veletrhu setkal i autor Ivo Toman, který se zaměřuje na motivační literaturu. Festivalovému publiku s radostí podepisoval své publikace, mezi které patří například Motivace zvenčí je jako smrad, Úspěšná sebemanipulace nebo Debordelizace hlavy.

autogramiada-jirina-bohdalova autogramiada-ivo-toman
Autogramiáda Jiřiny Bohdalové proběhla na stánku KNIHCENTRUM.cz. Své knihy na veletrhu podepisoval také Ivo Toman.

KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Akční nabídka
Nejprodávanější
Reklama

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
PEMIC BOOKS a.s.
Smetanovo nám. 222/8, 702 00 Ostrava - Moravská Ostrava
společnost zapsána u KS v Ostravě, oddíl B, vložka 2557
obchod@pemic.cz tel.: +420 597 490 494IČ: 25899881
 DIČ: CZ699002903

JavaScript musí být povolen