Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
s DPH
  • Zobrazit

ZaHradní slavnost 20 let PEMIC

pemic-zahradni-slavnost-dortZaHradní slavnost k 20. výročí založení fimy PEMIC se uskutečnila v pátek 17. července 2011 v areálu Slezskoostravského hradu v rámci Letního knižního veletrhu v Ostravě. Večerem provázela známá modelka Monika Žídková, která společně s generálním ředitelem firmy PEMIC Petrem Michálkem, ředitelkou Letního knižního veletrhu Markétou Hejkalovou a Danem Tylečkem ze společnosti Ostravské výstavy  přivítala všechny účastníky. Hosté si pak zatančili se skupinou ABBA Revival a také s cimbálovou muzikou, pobavili se u vystoupení šermířů i při soutěžích v rytířských dovednostech a samozřejmě si také pochutnali na kulinářských specialitách, které zapíjeli dobrým pivem a vínem.

Společnost PEMIC také v rámci oslav svého založení pozvala své obchodní partnery na otevření nového skladu v logistickém areálu ProLogis v Ostravě - Porubě. Prohlídka areálu proběhla den po zahradní slavnosti. Hosté se tedy odpočatí nechali v sobotu 18. července odvézt z centra Ostravy na exkurzi do Poruby, aby si prohlédli místo, ze kterého k nim z PEMICU putují objednané knihy.

Pro dokreslení atmosféry ZaHradní slavnosti jsme pro vás vybrali pár fotografií. V případě zájmu o další fotky (ve větším rozlišení), kontaktujte Hanu Janíkovou na e-mailové adrese hana.janikova@pemic.cz.

pemic-zahradni-slavnost-pripitek pemic-zahradni-slavnost-krajeni-dortu
Společnosti PEMIC připili na další úspěšné roky generální ředitel firmy Petr Michálek (zcela vlevo), ředitelka Letního knižního veletrhu v Ostravě Markéta Hejkalová, člen představenstva firmy Ostravské výstavy Dan Tyleček a moderátorka večera Monika Žídková. Generální ředitel společnosti PEMIC Petr Michálek při krájení slavnostního dortu.
 
   
pemic-zahradni-slavnost-cimbalovka pemic-zahradni-slavnost-obcerstveni
Hosté ZaHradní slavnosti si zatančili u cimbálové muziky.
 
Účastníci ZaHradní slavnosti si mohli pochutnat nejen na slavnostním dortu...
   
pemic-zahradni-slavnost-rytiri pemic-zahradni-slavnost-abba-revival
Na ZaHradní slavnosti se představila i skupina historického šermu.
 
Velký úspěch měla u návštěvníků také skupina ABBA Revival.

Video ze ZaHradní slavnosti společnosti PEMIC:

KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Akční nabídka
Nejprodávanější
Reklama

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
PEMIC BOOKS a.s.
Smetanovo nám. 222/8, 702 00 Ostrava - Moravská Ostrava
společnost zapsána u KS v Ostravě, oddíl B, vložka 2557
obchod@pemic.cz tel.: +420 597 490 494IČ: 25899881
 DIČ: CZ699002903

JavaScript musí být povolen