KNIHA MĚSÍCE ČERVENCE: CESTUJEME PO ČESKU

Vydejte se s námi za krásami České republiky! Průvodce po památkách, zajímavostech i přírodě vám budou dělat knihy z edice Ottův atlas.

Křížem krážem po Česku vás provede Ottův atlas výletních tras, který je největším turistickým průvodcem u nás. Více než 400 výletů a cyklotras je přehledně rozděleno na 12 oblastí a každý doplňuje několik praktických tipů a zajímavostí. Atlas nemusíte nikam nosit - cesty si naplánujete v pohodlí domova a do mobilu si prostřednictvím QR kódů uložíte zjednodušenou online verzi. 

K důkladnějšímu prozkoumání Šumavy můžete využít regionální obdobu Ottova atlasu, která vás provede po těch nejkrásnějších místech tohoto pohoří. Tajemstvím opředenou vrchovinu i s bývalým vojenským újezdem pak přiblíží kniha Brdy: tajemné hory v srdci Čech, která zkoumá neprávem pozapomenutá zákoutí této oblasti. 

Pokud vás lákají výlety na kolech, sáhněte po knize Nejkrásnější moravské cyklotrasy. V té vás čeká stovka přehledně popsaných cyklovýletů od Jeseníků až po Břeclav. Jednotlivé trasy jsou rozděleny podle náročnosti a doplněny o graf celkového převýšení. Autoři však mysleli na možnost občerstvení a dobrou návaznost hromadné dopravy.  Výběr těch nejzajímavějších výletů po Čechách pak najdete v publikaci Nejkrásnější české cyklotrasy

Pro všechny, kdo dávají přednost elektrokolům, doporučujeme vsadit na Ottův atlas Na elektrokolech po Čechách, který stovku nových výletů doplňuje o půjčovny elektrokol, dobíjecí místa a servisy. 

www.kniha-mesice.cz