KNIHA MĚSÍCE DUBNA: DIÁŘ OSOBNÍ PROMĚNY

To, jak vypadáme a jak se momentálně cítíme je výsledkem našich předchozích voleb a rozhodnutí. Pokud jsme spokojené, pak je to v pořádku. Ale pokud máme problém a hledáme pomoc, začněme ho řešit teď. Ne zítra, ne v pondělí, ne před "plavkovou" nebo jinou sezonou. Ne za měsíc a hlavně ne pouze na měsíc.

Svůj rok osobní proměny můžeme začít kdykoliv, nezávisle na začátku kalendářního roku. Není nutné čekat na začátek měsíce ani na pondělí. 

Diář osobní roční proměny je završením několikaleté práce, kterou znáte z knih Antónie Mačingové. Ukáže vám, že jednoduchou změnou dosud zažitých principů ve stravování, zařazením domácích surovin a potravin dostupných pro každého, bohatých na živiny a antioxidanty dokážete:

  • zlepšit zdraví, kondici a krásu,
  • dosáhnout hmotnosti, se kterou budete spokojené,
  • předcházet zánětlivým onemocněním,
  • snížit riziko chronických nemocí,
  • posílit imunitní systém. 

Při práci s diářem si během jednoho roku postupně změníte své vnitřní nastavení, které se projeví i vnější změnou. Vytvořte si osobní knihu, osobní receptář, který dlouho nepustíte z ruky a jednou potěší vaši dceru nebo vnučku. Každá z nás je totiž zodpovědná za to, co jíme a jak se cítíme, a že toto poselství odevzdáme další generaci. 

 

WWW.KNIHA-MESICE.CZ