KNIHA MĚSÍCE ŘÍJNA: DEBORDELIZACE VZTAHŮ

Nejnovější kniha školitele osobního rozvoje Iva Tomana s názvem Debordelizace vztahů navazuje na titul Kurvítka v hlavě a jeho kapitolu o mezilidských vztazích. 

Vznětlivost, chaos, agresivita dětí, nevěra nebo manželské hádky. Ve vztazích máme často nepořádek, přitom by mohlo stačilo změnit své vlastní chování a kýžený výsledek by se brzy dostavil. Jak si uklidit ve vztazích vás naučí autor bestsellerů Debordelizace hlavy a Kurvítka v hlavě, který tomuto tématu věnoval svou nejnovější knihu. 

Abychom byli v pohodě, nestačí pečovat pouze o svou tělesnou schránku. Pokud nás budou trápit napjaté vztahy - ať už doma či v práci - dříve či později se přihlásí zdravotní problémy. Toxické vztahy a konstantní stres totiž nesvědčí nikomu. Autor knihy hledá řešení neshod nejen v partnerských vztazích, ale také mezi generacemi, kolegy v práci nebo při jednání s úřady. Analyzuje, v čem nejčastěji chybujeme, jak se liší myšlení mužů a žen, co způsobuje agresivita a jak předcházet depresím. 

Ivo Toman se nebojí psát o vztazích způsobem, který pro vás možná bude šokující. Nemusíme s ním souhlasit. Měli bychom se však zamyslet a snažit se pochopit i ty souvislosti, které jsou často nepříjemné a raději bychom před nimi zavřeli oči. Jen tak totiž dokážeme napravit své vlastní vztahy. 

www.KNIHA-MESICE.cz