KNIHA MĚSÍCE ZÁŘÍ: ZÁHADY NA DOSAH RUKY

Fascinující tajemství české historie od magických rituálů v temném pravěku po nejnovější důkazy o UFO nad naším územím. Jedna z nejvýraznějších osobností české záhadologie už celá léta vypráví čtenářům o nových objevech a faktech, které zůstávaly našim očím po léta skryté. Nyní přichází s novou knihou Záhady na dosah ruky.

Dějiny jsou plné událostí, které se navzdory vědeckému zkoumání doposud nepodařilo uspokojivě vysvětlit, a které nás provokují svou tajemností. Záhadné archeologické nálezy, podivné záznamy v kronikách a také tajuplné okamžiky v životě některých proslulých osobností naznačují, že minulost je daleko více vzrušující, než si vůbec dovedeme představit a vybízejí nás k novému pátrání.

K jakým šamanským rituálům na našem území docházelo v období pravěku? Co všechno dnes víme o pražském golemovi a jeho modernějších „bratrech“? Jaké nevysvětlitelné jevy se pojí k nebesům? Někdy člověk jen těžko odhalí, který z příběhů se zakládá na pravdě a co je čirá báchorka. Nejen o těchto záhadách a těžko vysvětlitelných jevech se více dozvíte právě v knize Záhady na dosah ruky

Nová kniha Arnošta Vašíčka je volným pokračováním úspěšných titulů Labyrint záhad a České tajemno a přináší další fascinující záhady spojené s naší zemí. Pokud milujete atmosféru tajemna a baví vás historie, pak je kniha šálek kávy pro vás.

 

WWW.KNIHA-MESICE.CZ