KNIHY MĚSÍCE SRPNA: CESTUJEME (NEJEN) PO ČESKU

Vydejte se s námi za krásami České republiky a Slovenska! Průvodce po památkách, zajímavostech i přírodě vám budou dělat praktické knihy plné výletních tras pro pěší i cyklisty.

Čechy jsou plné krásných míst, která stojí za poznání. Ať už vás lákají výlety na kolech, nebo raději vyrazíte pěšky, bude vám praktickým společníkem kniha Rodinné výlety po Čechách. Ta obsahuje 100 nových tipů na výlety včetně map, zajímavostí i užitečných informací, které se mohou na cestě hodit. 

Pokud plánujete poznat krásy naší země ze sedla elektrokola, bude tím pravým 100 nejkrásnějších cyklovýletů na e-kolech po Moravě a Slezsku nebo Na elektrokolech po Čechách. Jednotlivé trasy jsou delší, takže se skvěle hodí pro výlety na elektrokolech s větším dojezdem. Nechybí adresy nejbližších servisů a nabíjecích míst, ale také tipy na zastávky po cestě. 

Křížem krážem po celém Česku vás provede Ottův atlas výletních tras, který je největším turistickým průvodcem u nás. Více než 400 výletů a cyklotras je přehledně rozděleno na 12 oblastí a každý doplňuje několik praktických tipů a zajímavostí. 

K důkladnějšímu prozkoumání Šumavy můžete využít regionální obdobu Ottova atlasu, která vás provede po těch nejkrásnějších místech tohoto pohoří. 

Mezi naše nejčastější zahraniční destinace patří bezpochyby Slovensko, kam často míříme do hor nebo za termálními prameny. Co tak letos zařadit i nějaký výlet na kole? Ze 170 cyklotras, které obsahuje kniha Na kole po Slovensku, si vybere bezpochyby každý. Jednotlivé výlety vás zavedou do nížin, po kopcích i do vysokohorských poloh s úchvatnými výhledy. 

A co je nejlepší, atlasy nemusíte nikam nosit - cesty si naplánujete v pohodlí domova a do mobilu či navigace si prostřednictvím QR kódů uložíte zjednodušenou online verzi. 

WWW.KNIHA-MESICE.CZ