NOVINKA MĚSÍCE ČERVENCE: EVOLUCE - PRAMEN ŽIVOTA

Vše, co je proti přírodě, je jen dočasné. Postapokalyptická trilogie Evoluce dospěla ke svému překvapivému rozuzlení. 

Před cestou na výměnný pobyt ve Spojených státech by je ani ve snu nenapadlo, co je čeká. Po nouzovém přistání na letišti v Denveru Jem a Lucie zjistili, že je najednou všechno jinak. Svět, jak jej do té doby znali, přestal existovat. Přistávací dráha letiště je zarostlá a na terminálu není jediného živáčka. Město si bere zpět příroda a na každém kroku číhá nebezpečí.

Po dlouhém putování a překonání všech nástrah se Jem konečně nachází uvnitř enklávy, kterou s přáteli tak zoufale hledali. Někteří z jejich skupiny ale chybí - Katta beze stopy zmizela a Lucie leží v kómatu na ošetřovně. Všichni se snaží zjistit, jak by se mohli dostat zpět do své doby, když jim vůdkyně GAIA prozradí šílený plán. Svým příchodem totiž nevědomky spustili do chodu velice nebezpečné věci. Nyní je v ohrožení celá planeta Země a Jem s ostatními se musí rozhodnout, zda se v blížící poslední bitvě postaví na stranu zvířat, nebo lidstva.

Závěrečný díl trilogie Evoluce slibuje velké napětí a ukončení nečekaného dobrodružství skupinky mladých lidí, kteří při havárii letadla skončí v budoucnosti.

www.novinka-mesice.cz