NOVINKA MĚSÍCE ŘÍJNA: MIROSLAV DONUTIL 70

Vždy dokáže ze své sbírky charakterů vybrat ten, který na danou postavu výborně sedí. Miroslav Donutil se na herecké scéně pohybuje už celá desetiletí a v každému novému charakteru zanechá originální otisk. O různých momentech z jeho bohatého života a kariéry se dočtete v nové autorizované biografii.

V každé době najdeme několik hereckých osobností, které vyčnívají nad ostatní. Většinou je to proto, že jsou schopni zaujmout publikum mnoha způsoby. Miroslav Donutil umí kromě hraní také zpívat, tančit a předvést s opravdovostí celou škálu charakterů. Jednou je to udatný loupežník Nikola Šuhaj, jindy zase vznětlivá hlava rodiny z Pelíšků nebo nezapomenutelný Truffaldino z Goldoniho hry Sluha dvou pánů.

Kniha Miroslav Donutil 70: Ani málo, ani moc... vyšla u příležitosti těchto kulatých narozenin a shrnuje nejlepší momenty, které se za léta na divadelních prknech, před filmovou kamerou i v hercově soukromém životě odehrály. Rodák z Třebíče měl možnost spolupracovat s mnoha úžasnými osobnostmi, které také dostaly v knize svůj vlastní prostor. Jak zapůsobil na Karla Gotta, Milana Lasicu či Emílii Vašáryovou? Co o Donutilovi pověděl Bolek Polívka a další kolegové?

Nechte se překvapit a začtěte se do knihy plné milých vzpomínek i vzácných zážitků vyprávěných hereckou hvězdou.

WWW.NOVINKA-MESICE.CZ