Registrace pro odběratele

Vyplňte prosím následující osobní údaje pro registraci v naší databázi.
Údaje označené "!" jsou povinné.

Firemní údaje
Adresa dodání

Veškeré údaje, které zde zákazník uvádí, podléhají ustanovením z. č. 101/2000 Sb., Zákona o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších novel.

Provozovatel těchto stránek je správcem a současně zpracovatelem osobních údajů ve smyslu výše uvedeného zákona. Tyto stránky obsahují platné identifikační údaje provozovatele a aktualizovaný seznam kontaktů pro styk se zákazníky.

Vyplněním tohoto formuláře zákazník vyslovuje souhlas se shromažďováním a statistickým zpracováním svých osobních údajů za účelem dodání, řádné fakturace a případné reklamace objednaného zboží.

Jestliže je registrace učiněna maloodběratelem, tento vyslovuje v případě uskutečnění objednávky souhlas s postoupením údajů nutných k jejímu vyřízení společnosti KNIHCENTRUM.CZ s.r.o.

Děkujeme za registraci na webových stránkách firmy PEMIC BOOKS a.s. Do pěti pracovních dnů Vás bude kontaktovat náš pracovník (telefonicky nebo e-mailem) za účelem upřesnění obchodních podmínek a vytvoření účtu do systému myPEMIC, kde se nachází velkoobchodní katalog. Vyčkejte prosím na zaslání přihlašovacích údajů na stránku velkoobchodního katalogu. V případě potřeby nás také můžete kontaktovat na adrese obchod@pemic.cz nebo na telefonu 597 490 494.